<?php the_title(); ?>

Про мене

Емоції, враження та спогади — найцінніше чим я володію.

Починаючи проект – Personal Incentive Adviser “2S Agency” я керувалась всього кількома критеріями в розумінні потреб клієнта. Для кожного з Вас важливими є якість виконання роботи та її вартість, оперативність і мобільність, а також надійність виконавця.

Оперативність та мобільність сьогодні – це must have для будь-якого обслуговуючого персоналу . А звичайний планшет дозволяє завжди мати при собі всі необхідні сервіси для повноцінної організації роботи. З 2014 року я не працюю на звичайному робочому місці (в офісі) і з впевненістю кажу – якість роботи не страждає від місця її виконання.

Розумну вартість я забезпечую прямими контрактами з постачальниками у всьому світі та відсутністю більшості затрат притаманних звичайним туристичним компаніям.

Про якість та надійність моєї роботи говорять клієнти які не тільки ризикують довірити роботу «компанії без гучного імені», а ще й, на моє задоволення, повертаються вдруге.
Крім того, цей проект розрахований саме на якість і унікальність для кожного замовника, а не на масовість чи одноразовий прибуток.

Якщо ми з Вами ще не працювали разом – варто познайомитись та спробувати. Знайомство, у сьогоднішній сфері обслуговування, досі безкоштовне.

Дякую за увагу до мого проекту.
Оксана