2

Найкращий готель Африки вже багато років підряд. Один з найкращих готелів світу. Мені дуже пощастило не тільки відвідати, а й кілька днів відчути на собі першокласний сервіс та атмосферу справжньої африканської легенди.

У 1863 році, на березі Індійського океану побудували The Oyster Lodge. Довгий час будівля з бетону та заліза використовувалась як навігаційний маяк. В 1952 році нові власники котеджу (Кен О’Коннор з сестрою) відкрили спочатку чайний сад, що пізніше трансформувався в ресторан. А потім, поруч з маяком, почали будувати готель. Відкриття Oyster Box Hotel відбулося в березні 1954 року.
В 2006 році власник знову змінився. Спадкоємець готелю Уейн Рід задався ціллю продати готель, але шукав сім’ю яка б змогла продовжувати традиції та цінності створені за пів століття. Нові власники не змінювали готель кардинально, а лише провели повну реконструкцію в 2007-2009 роках. Ряд оригінальних архітектурних форм залишився недоторканим, наприклад головні двері готелю, чорно-біла плитка в фойє, залізні балюстради, бордюри з ручним розписом та багато іншого. Основні змани відбулися в банкетних та конференц-залах.

Готель з самого відкриття заслужив на славу місця відпочинку для аристократів. І навіть сьогодні вечеряючи на терасі з неймовірним видом на океан та маяк, я відчувала себе як у книзі Скотта Фіцджеральда. Богемний відпочинок для справжніх цінителів розкоші та колоніального шарму.
Готель славиться не тільки своїм маяком, що став справжнім символом. Тут найкраща кухня на східному узбережжі Африки. Ресторан-гриль, кілька ліній страв (від звичайних європейських до гострої африканської та індійської кухні), відкрита тераса на даху готелю. Винотека, з можливістю дегустації південноафриканських вин. Та найбільш вражає устричний бар – цілодобова можливість відвідати найсвіжіші морепродукти та делікатеси.
Цей готель ідеально підходить для спокійного, розслабленого відпочинку на лоні природи та неймовірних краєвидів. Для тих кому потрібне натхнення , чи таких інтровертів як я :). Для весільної подорожі чи святкування пам’ятної дати.
Проте не слід відкладати бронювання на останній момент. Готель The Oyster Box не тільки один з найкращих які я бачила, а й один з найвідвідуваніших. Протягом усього року мінімальне завантаження номерів 85%. Тому плануйте заздалегідь.
І насолоджуйтесь. При виборі The Oyster Box це я можу гарантувати .8

Presidential Suite

4

5

Exterior